تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
منابع طبیعی لارستان هیچ زمینی برای ساخت مسکن به «اشخاص» واگذار نمی‌کند
14 آبان 1400   14:27:38 |  شهرستانها > لارستان
منابع طبیعی لارستان هیچ زمینی برای ساخت مسکن به «اشخاص» واگذار نمی‌کند

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لارستان با بیان اینکه با هدف رفع مشکل مسکن اقشار کم درآمد بیش از ۱۵ هکتار از اراضی ملی شهرستان لارستان جهت طرح اقدام ملی مسکن تحویل اداره کل راه و شهرسازی لارستان شد، گفت: این واگذاری در راستای ماده ۴ قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن انجام شده است.

مسعود لادنی با تاکید بر اینکه منابع طبیعی، هیچ زمینی را برای ساخت مسکن به “اشخاص” واگذار نمی‌کند، اظهار داشت: واگذاری اراضی برای ساخت مسکن فقط با درخواست بنیاد مسکن به عنوان متولی مسکن روستایی و یا اداره راه و شهرسازی به عنوان متولی ساخت مسکن شهری انجام می‌شود.

 

به گفته مسعود لادنی در راستای انعقاد تفاهم‌نامه بین وزارت جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی میزان ۵۸ هزار و۵۳۲ مترمربع از اراضی ملی واقع در محدوده شهر لار و نیز میزان ۹۷ هزار و ۷۰۰ مترمربع از اراضی ملی واقع در محدوده شهر بیرم جهت طرح اقدام ملی مسکن به اداره کل راه و شهرسازی لارستان تحویل داده شد.

 

لادنی اضافه کرد: با توجه به وظیفه و تکلیف همگانی جهت حمایت از خانه‌دار شدن اقشار فاقد مسکن و نیز اعلام نیاز اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان، اراضی مورد نیاز شناسایی و در قالب طرح اقدام ملی مسکن تحویل داده شده است.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به عصرنامه لارستان :: صفحه نخست می باشد.

آدرس: