تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
انجام عملیات زیرساختی در روستاهای بریز و شرفویه لارستان
23 آذر 1400   10:12:19 |  شهرستانها > لارستان
انجام عملیات زیرساختی در روستاهای بریز و شرفویه لارستان

مدیر بنیاد مسکن لارستان در بازدید از شهرهای بریز و شرفویه با بیان اینکه برای توسعه و پیشرفت روستاها می بایست از همه فرصت ها و امکانات استفاده کرد گفت: بریز و شرفویه در بخش مرکزی و بنارویه این شهرستان امکانات و زیر ساخت هایی برای توسعه دارند که باید از آن استفاده بهینه کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، امیر برومند مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان از شروع عملیات زیر سازی شهرهای بریز از بخش مرکزی به میزان ۶ هزار مترمربع و همچنین شروع عمیات لبه گذاری شامل ۴۰۰ متر تک لبه و کانیو در شهرک روستای شرفویه از بخش بنارویه این شهرستان از محل اعتبارات بند (الف) خبر داد.

 

وی با اشاره به اینکه توسعه و محرومیت زدایی و مدیریت جهادی می تواند چهره این مناطق را متحول کند گفت: پرداختن به موضوع طبیعت گردی یکی از جاذبه های این مناطق است که میتوان از آن بهره بیشتری برد.

 

برومند به برخی از خدمات ارائه شده از سوی این بنیاد اشاره کرد و افزود: پرداخت ۷۸۵ فقره تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن با سقف فردی ۵۰۰ میلیون ريال به مبلغ کل ۴۰۰میلیارد ريال ، پرداخت ۲۵۸ فقره تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن با سقف فردی ۴۰۰ میلیون ريال به مبلغ کل ۱۰۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال ، پرداخت ۴۵۰ فقره تسهیلات حوادث به همراه بلاعوض ۵۰ و ۲۵۰ و ۲۹۰ میلیون ريالی احداثی، تعمیری، معیشتی در سال گذشته از جمله خدمات بنساد مسکن دراین شهرستان است.

 

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان با بیان اینکه انجام فعالیت‌های عمرانی در روستا‌ها، باعث کاهش مهاجرت مردم از روستا‌ها به شهر می‌شود خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن از همه ظرفیت های قانونی در این عرصه استفاده می‌کند، لازم است استعدادهای توسعه در همه شرها و روستاها شناسایی شود و بر اساس آن برنامه ریزی جامع صورت گیرد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به عصرنامه لارستان :: صفحه نخست می باشد.

آدرس: